Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı Chrome'a değiştirin.
  • Ameraucana Çiftlik Elaziğ-Mavi Yumurta
  • Ameraucana Çiftlik Elaziğ-Mavi Yumurta
Açıklama
Tip : Satılık İlanlar
Tarih : 11 Temmuz 2023
Konum :Elâzığ, Elâzığ Merkez/Elazığ, Türkiye

Kalite dağıtmaya devam ediyoruz.Ameraucana Çiftlik olarak Elazığ Mavi Yumurta Satışı Mavi Yumurtacı Tavuk Satışı Mavi Yumurtacı Civciv Satışlarımızla Hizmetinizdeyiz.En Uygun Mavi Yumurta Fiyatları ile Satışlarımız Devam Etmektedir.Ameraucana Çiftlik Elaziğ.

 

Renkli yumurtalardan üretmek ve satmaya başlamak için ilk aşamada, doğal olarak bu yumurtaları yumurtlayan tavuklardan satın almanız gerekecektir. Renkli yumurta yumurtlayan tavukların birim fiyatı ortalama olarak 300 ile 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Tavuklarınız yumurtalamaya başlayınca da elde ettiğiniz yumurtaların rengine ve büyüklüğüne göre tane başından 10 ile 20 TL arasında değişen kazançlara sahip olabilirsiniz.

Mavi Yumurta Tavuğu Fiyatları fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Mavi Yumurta Tavuğu Fiyatları fiyat avantajını yakala! Maviyumurtasatinal.com'da senin için 15 adet Mavi Yumurta Tavuğu Fiyatları ürünü bulundu. Mavi Yumurta Tavuğu Fiyatları 150 TL ve 500 Tl kategorisinde en favori Ürün Sepeti ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Mavi Yumurta Tavuğu Fiyatları mağaza fiyatları ve Mavi Yumurta Tavuğu Fiyatları ürün özellikleri incele!

Mavi Yumurta Fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Mavi Yumurta  Fiyatları, fiyat avantajını yakala! Maviyumurtasatinal.com'da senin için 20 adet Mavi Yumurta  Fiyatları ürünü bulundu. 5  TLve 20 TL Arası Mavi Yumurta Satın al. Mavi Yumurta  Fiyatları kategorisinde en favori Ürün Sepeti ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Mavi Yumurta Fiyatları mağaza fiyatları ve Mavi Yumurta Fiyatları ürün özellikleri incele!Konum
Değerlendirme yapın

Üst
Hızlı Yanıt Sistemimizden Hemen Sipariş Verin.